eTwinning projektas “Be eco-friendly, eTwinner!”

Žmonijai ir gamtai gresia pavojus, todėl jau dabar labai svarbu imtis veiksmų ir keisti pasaulį. Šis projektas ir buvo sukurtas kaip paieškos ir ugdymo procesas, kurio svarbiausias tikslas veiksmai sprendžiant gamtos apsaugos problemas ir jos apsaugą. Šiame projekte atkreipėme dėmesį į tvaraus vystymosi dėsnius ir nagrinėjome 15-ąjį „Gyvybė žemėje“(Life on Land). Svarbiausia atkreipti kuo jaunesnių vaikų dėmesį į gamtoje vykstančias problemas ir kaip jas spręsti, nes mes esame jos gyventojai. Projekte dalyvavo apie 180 mokinių, 24 mokytojos iš 10 skirtingų šalių. Projektas vyko aštuonis mėnesius ir jame dalyvavo 7-16 metų amžiaus mokiniai. Kiekvieną mėnesį projekto dalyviai atliko įvairias veiklas nuo prisistatymo iki bendrų veiklų produktų sukūrimo.
„Be eco-friendly, eTwinner!“ yra puikiai struktūrizuotas projektas dėka lengvai ir puikiai suplanuotų veiklų, todėl mes, mokytojai, turėjome galimybę apgalvoti ir pagerinti mokymo, IKT ir kalbos įgūdžius. Be to, mokyklos praplėtė ir susipažino su kitų mokyklų mokiniais ir mokytojais bendraudami ir bendradarbiaudami su užsienio šalių partneriais eTwinning erdvėje, bei tiesioginėse vaizdo konferencijose. Visi projekto mokytojai ir mokiniai lavino IKT įrankių ir programų naudojimosi įgūdžius bei pagerino skaitmenines ir komunikacines kompetencijas. Mokiniai džiaugėsi galimybę bendrauti su kitų šalių mokiniais ir pagerinti anglų kalbos kalbėjimo ir rašymo įgūdžius apie ekologiškumą ir klimato kaitą.
Projekto metu buvo sukurtos bendros knygos, filmai, kalendoriai, 10 auksinių taisyklių plakatas, nuotraukų su rankinėmis galerija, bei bendravimas tiesiogiai vaizdo konferencijose ir forumuose.
Džiaugiamės ir dalinamės šiuo projektu.
Nuorodos į twinspace: https://twinspace.etwinning.net/89364/home ir projekto tinklalapį: https://beecofriendlyetwinner.weebly.com

logo.JPG

Nuoroda

Pasidalinkite šia šaunia idėja: