Tarptautinis eTwinning projektas „H.E.A.L. Health-Environment-Arts- Locomotive“

Dalyvome tarptautiniame eTwinning projekte „H.E.A.L. Health-Environment-Arts- Locomotive“ apie sveiką gyvenseną, kuri tobulina organizmo galimybes, padeda išsaugoti ir stiprinti sveikatą, sveiką mitybą, apjungiančią kiekybę, kokybę ir režimą bei saugios ir sveikos aplinkos kūrimą. Prie projekto prisijungė Turkijos, Ukrainos, Kroatijos, Serbijos, Albanijos bei Portugalijos komandos.
Projekto dalyviai beveik aštuonis mėnesius užtruko šioje virtualioje kelionėje ir keliavo „Sveikatos – Aplinkos – Sugebėjimų“ lokomotyvu. Kiekvienoje stotelėje jie atliko įvairias, įdomias veiklas, kurias pristatė savo partneriams. Na, o paskutinėje stotelėje visus pasitiko projekto sukurti rezultatai ir produktai.
Virtualioje erdvėje mokiniai susipažino ir bendravo su projekto dalyviais, diskutavo apie sveiką mitybą bei sveikus maisto produktus.
Šviesoforo spalvų pagalba kūrė aplikacijas apie produktus, kuriuos valgyti nesveika, kuriuos galima kartais valgyti ir kurie produktai yra sveikiausi bei naudingiausi mūsų visų sveikatai. Patys gamino sveikus patiekalus: sveiką užkandį, desertą ir kokteilį. Iš namuose turimų maisto produktų bei pasitelkę savo fantaziją sukūrė veidukus. Taipogi, analizavo egzistuojančias problemas tokias, kaip nutukimas, badas, besaikis maisto vartojimas ir jo išmetimas, kurė iliustracijas, aplikacijas, piešė piešinius. Atliko interaktyvias bei kitokias užduotis, kurias galite rasti www.twinspace.net. 

1-0.png 2-1.png 3-2.png

Nuoroda

Pasidalinkite šia šaunia idėja:

Parašykite komentarą