Sustok, akimirka žavinga

Tai buvo mūsų smagiausias programos „eTwinning“ projektas! Projekto idėja gimė stebint „Manekenų iššūkio“, užkrėtusio visą pasaulį 2015 metais, vaizdo įrašus. Veiklos esmė tokia: atliekant kokią nors veiklą akimirkai sustingti, kol operatorius vaikščiodamas aplink sustingusiuosius nufilmuos trumpą vaizdo įrašą. Mes filmavome vaizdo įrašus, kaip ruošiamės Kalėdoms. Visus vaizdo įrašus galite peržiūrėti „YouTube“ kanale „Stop This Charming Christmas Moment“.

Projekte dalyvavo net keliolika mokyklų iš Lietuvos ir kitų Europos šalių. Sukūrę vaizdo įrašus, mokiniai vėliau išrinko geriausius skirtingose amžiaus kategorijose. Projekto metu ne tik susipažinome su skirtingais pasiruošimo Kalėdoms papročiais, bet ir lavinome savo IT, kūrybinius ir darbo komandoje įgūdžius. Projektas buvo toks šaunus, kad pelnėme ne tik kokybės ženklelius, bet ir kelialapius visai klasei aplankyti savo draugus Portugalijoje.

Projektą galima lengvai pakartoti prisitaikius savo dalykui, tam tikrai šventei ar pan. Projekto erdvėje „TwinSpace“ galite plačiau susipažinti su projekto eiga bei patarimais, kaip kurti sustabdytos akimirkos vaizdo įrašus. 

Pasidalinkite šia šaunia idėja:

Parašykite komentarą